Przeprowadzki do Holandii

Home Usługi Przeprowadzki do Holandii

Przeprowadzki do Holandii

Z perspektywy większości osób przeprowadzki zagraniczne należą do najtrudniejszych i najbardziej wymagających. W praktyce, odpowiednio zaplanowane i przygotowane przebiegają równie gładko jak zmiana miejsca zamieszkania w obrębie tego samego miasta. Z myślą o osobach planujących przeprowadzkę za granicę oferujemy profesjonalne usługi relokacji. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych i klientów biznesowych. Wspieramy przedsiębiorców delegujących pracowników do pracy w zagranicznych oddziałach firmy i nie tylko. Zapewniamy pomoc w kwestiach formalnych, logistycznych i organizacyjnych.

 

Przeprowadzki do Holandii: Kompleksowa obsługa relokacji

 

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim interesem Klienta. Zależy nam na tym, żeby przeprowadzki do Holandii przebiegały zgodnie z planem i bez konieczności ponoszenia przez Zleceniodawcę nieprzewidzianych wydatków. Dlatego każdą przeprowadzkę szczegółowo planujemy i organizujemy zgodnie z ustalonym harmonogramem.

 

Bogate doświadczenie w zakresie obsługi relokacji międzynarodowych pozwala nam jeszcze lepiej doradzać Klientom na etapie obsługi kwestii formalnych i logistycznych, wyboru środka transportu oraz organizacji pierwszych dni w nowym miejscu zamieszkania. W celu dostarczenia usługi relokacji na jak najwyższym poziomie współpracę rozpoczynamy od spotkania z Konsultantem.

 

 

Konsultant Euromove określa wraz z Klientem:

 

  • - zakres kwestii formalnych wymagających dopełnienia (przed, w trakcie i bezpośrednio po zmianie miejsca zamieszkania)
  • - zakres usługi świadczonej w dotychczasowym miejscu zamieszkania (dostarczenie opakowań i materiałów pakowych, pakowanie i zabezpieczanie mienia, załadunek mienia, wsparcie w utylizacji niechcianego mienia),
  • - zakres i specyfikę mienia wymagającego relokacji (także zwierząt domowych, dzieł sztuki oraz pojazdów mechanicznych),
  • - rodzaj transportu (drogowy, morski, lotniczy)
  • - zakres usługi świadczonej w nowym miejscu zamieszkania (rozładunek, montaż mebli, opieka lokalnego Doradcy).

 

Przeprowadzki do Holandii w wariancie „door to door”

 

Na przestrzeni wieloletniej działalności marki Euromove zrealizowaliśmy dziesiątki przeprowadzek do Holandii. Większość w wariancie „door to door”, w ramach którego zapewniamy kompleksową obsługę relokacji – od kwestii formalnych, aż po montaż mebli w nowym miejscu zamieszkania.

 

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z profesjonalnych usług przeprowadzkowych zachęcamy do kontaktu. Nasz Zespół odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.