Przeprowadzka do Hiszpanii

Home Usługi Przeprowadzka do Hiszpanii

Przeprowadzka do Hiszpanii

Zmiana miejsca zamieszkania bywa stresująca, zwłaszcza jeśli planujemy przeprowadzkę do innego kraju. Dlatego z myślą o osobach, które przygotowują się do przeprowadzki międzynarodowej przygotowaliśmy ofertę usług relokacji. Usługi relokacji kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm delegujących pracowników do pracy poza granicami rodzimego kraju.

 

Przeprowadzka do Hiszpanii: Od czego zacząć organizację?

 

Organizacja przeprowadzki międzynarodowej wymaga dopełnienia znacznie większej liczby formalności niż zmiana zamieszkania w obrębie kraju. W miarę możliwości część formalności związanych z przeprowadzką, w szczególności zaś z transportem mienia na teren Hiszpanii warto załatwić z wyprzedzeniem.

 

Co może nas zaskoczyć?

 

 

Podróżowanie w ramach Strefy Schengen sprawia, że bardzo często nie jesteśmy świadomi kwestii formalnych związanych z wwożeniem na teren danego kraju zwierząt domowych, dzieł sztuki czy pojazdów mechanicznych (samochodów osobowych i motocykli). Odpowiednio wcześniej warto zweryfikować te kwestie i upewnić się, że nasz pupil posiada wszystkie wymagane w danym kraju szczepienia, a my dysponujemy niezbędnymi dokumentami potwierdzającymi własność przewożonego dzieła sztuki.

 

 

Euromove to profesjonalna firma przeprowadzkowa. Od lat z sukcesami obsługujemy przeprowadzki do Hiszpanii oraz innych krajów Europy. Wspieramy Klientów w kwestiach formalnych, jak również podstawowych czynnościach związanych z przygotowaniem się do relokacji. W miarę potrzeb na miejscu zapewniamy podstawowy pakiet informacyjny oraz pomoc wykwalifikowanych Doradców w „zadomowieniu się”.

 

 

Przeprowadzka do Hiszpani – tryb „door to door”

 

Przeprowadzki w trybie „door to door” cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów, którym zależy na kompleksowej obsłudze najwyższej jakości. W ramach oferty „door to door” zapewniamy:

  • - Konsultację z przedstawicielem firmy Euromove,
  • - Pomoc w dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności,
  • - Materiały pakowe: pudła, opakowania, taśmy, folie,
  • - Pakowanie i zabezpieczenie mienia na czas transportu,
  • - Usługi transportowe w ramach wybranego wariantu: transport mienia, mebli, specjalistyczny transport zwierząt domowych, transport dzieł sztuki, pojazdów mechanicznych, maszyn i urządzeń różnego przeznaczenia,
  • - Rozładunek w miejscu docelowym,
  • - Montaż mebli,
  • - Utylizację zbędnych opakowań.

 

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z oferty Euromove zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że profesjonalnie zaplanowana i zrealizowana przeprowadzka do Hiszpanii przebiegnie sprawnie i bez przykrych niespodzianek.