Przeprowadzka do Niemiec

Home Usługi Przeprowadzka do Niemiec

Przeprowadzka do Niemiec

Przeprowadzka do Niemiec może nastręczać pewnych trudności. Jedną z podstawowych wątpliwości w ramach Strefy Schengen budzą formalności związane z legalnym wwiezieniem na terytorium Niemiec poszczególnych składowych dobytku. Odpowiednio wcześnie warto zadbać o szczepienia naszego pupila oraz dopełnienie formalności związanych z przewozem przez granicę dzieł sztuki oraz samochodów osobowych i motocykli. Z wyprzedzeniem warto również zadbać o wybór odpowiedniej firmy przeprowadzkowej, której powierzymy transport mienia, a być może i organizację podstawowych kwestii bytowych w nowym miejscu zamieszkania.

 

Przeprowadzka do Niemiec: Od czego zacząć?

 

Euromove to doświadczona firma przeprowdzkowa o ogólnoeuropejskim zasięgu. W portfolio posiadamy steki udanych relokacji na terenie kraju i Europy. Każdą przeprowadzkę – krajową i zagraniczną – rozpoczynamy od konsultacji. Podczas spotkania z Klientem określamy zakres usługi oraz formę jej realizacji. Doradzamy w zakresie wyboru transportu i sposobów zabezpieczenia mienia na czas podróży. Klientom pomagamy również w dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności związanych ze spedycją poszczególnych komponentów dorobku. Obok standardowego przewozu mebli i mienia zapewniamy:

 

Usługi transportowe realizujemy za pośrednictwem transportu drogowego, morskiego i lotniczego. W sytuacji, w której to możliwe rekomendujemy transport drogowy. Za jego wyborem przemawia:

 

  • - odpowiednie zabezpieczenie mienia w pojeździe,
  • - ograniczenie do minimum zdarzeń załadunku i rozładunku przed dotarciem do miejsca docelowego,
  • - korzystna cena.

 

Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, dzięki czemu możemy zapewnić usługi transportowe na jeszcze wyższym poziomie. Wnętrza naszych pojazdów zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby oferować możliwość wszechstronnego zabezpieczenia mienia, a zarazem możliwość bezpiecznego transportu przedmiotów ponadgabarytowych i niestandardowych pod względem rozmiaru lub kształtu. W praktyce przekłada się to na możliwość realizacji dowolnej usługi transportowej.

 

 

Niemcy w wariancie „door to door”

 

Usługi przeprowadzkowe świadczymy w wariancie „door to door”. „Door to door” to kompleksowa obsługa przeprowadzki, w ramach której oferujemy:

  • - wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalności związanych ze zmianą miejsca zamieszkania oraz transportem mienia przez granice,
  • - niezbędne materiały pakowe i opakunkowe,
  • - obsługę mienia (zabezpieczenie, pakowanie, transport, wyładunek, montaż mebli),
  • - utylizację niepotrzebnych opakowań i materiałów pakowych,
  • - wsparcie Opiekuna, który pomoże się Państwu zadomowić w nowym miejscu zamieszkania.