Przeprowadzki firm - Przeprowadzka biura

Home Usługi Przeprowadzki firm - Przeprowadzka biura

Przeprowadzki dla firm

Przeprowadzka biura, a tym bardziej zakładu przemysłowego czy linii produkcyjnej to wyzwanie, z którym wiele przedsiębiorstw nie jest w stanie zmierzyć się samodzielnie. Z myślą o kliencie biznesowym planującym relokację siedziby firmy lub miejsca prowadzenia działalności oferujemy przeprowadzki dla firm.

 

Przeprowadzki dla firm to kompleksowa usługa dla biznesu, którą każdorazowo dostosowujemy do specyfiki danego przedsiębiorstwa. Wszystko po to, aby przeprowadzka biura, hali magazynowej, linii produkcyjnej czy lokalu usługowego przebiegła sprawnie i nie wiązała się z dodatkowymi kosztami wynikającymi z zaistniałych podczas relokacji uszkodzeń mienia. Przeprowadzki firm realizujemy w trybie „door to door”, jednocześnie zapewniając możliwość skorzystania z usług magazynowych. Na potrzeby Klientów przechowujemy meble oraz inne elementy wyposażenia firmy m.in. na czas remontu nowego lokalu.

 

 

Przeprowadzka biura w trybie „door to door”

 

Przeprowadzki biurowe mają bardzo duże znaczenie dla płynnego funkcjonowania biznesu. Dlatego powinny być organizowane i przeprowadzane możliwie sprawnie – tak, aby ewentualny przestój wynikający z relokacji i organizacji biura w nowym miejscu był jak najkrótszy. To samo dotyczy relokacji obiektów produkcyjnych i magazynowych – każdy dodatkowy dzień przestoju to strata dla firmy.

 

Aby umożliwić jak najszybszy powrót firmy do jej podstawowej działalności przeprowadzki biurowe i przeprowadzki dla firm realizujemy w trybie „door to door”. To kompleksowa usługa, w ramach której:

 

  • - pakujemy i zabezpieczamy mienie na czas transportu,
  • - przewozimy mienie do nowej siedziby firmy,
  • - rozpakowujemy mienie,
  • - montujemy meble,
  • - utylizujemy zbędne opakowania.

 

Bezstresowe przeprowadzki firm

 

Przeprowadzka firmy generuje liczne sytuacje stresowe. Zależy nam na tym, aby cały proces przebiegł pomyśle w założonych ramach czasowych, a wszystkie maszyny i urządzenia dotarły na nowe miejsce pracy w całości. Zabezpieczenie poszczególnych elementów wyposażenia na czas przeprowadzki oraz ich bezpieczny transport to jedno z podstawowych wyzwań podczas relokacji firmy.

Jako doświadczona firma przeprowadzkowa oferujemy kompleksową obsługę przeprowadzki Twojego przedsiębiorstwa – od zaplanowania kolejności pakowania mienia, aż po organizację nowej hali produkcyjnej czy magazynowej. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem technologicznym, co pozwala nam na bezpieczną obsługę mienia różnego przeznaczenia – wielkogabarytowych maszyn i urządzeń, delikatnej aparatury oraz standardowego wyposażenia wnętrz socjalnych, magazynowych i biurowych.

 

Zakres usług każdorazowo dopasowujemy do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Tak realizowane przeprowadzki dla firm zapewniają wysoki komfort na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia.

 

 

Zapraszamy do kontaktu.