Transport samochodów osobowych

Home Usługi Transport samochodów osobowych

Transport samochodów osobowych

Relokacje często wiążą się z koniecznością przewozu samochodu z aktualnego miejsca zamieszkania do nowego kraju. W sytuacji, w której z różnych względów nie chcemy pokonywać dzielącej nas odległości własnym środkiem transportu z pomocą przychodzi transport aut. Transport samochodów osobowych to specjalistyczna usługa, którą świadczą wyłącznie wybrane firmy transportowe.

 

Firma Euromove świadczy kompleksowe usługi w zakresie przewozu samochodów osobowych. Na terenie Europy zlecenia realizujemy za pośrednictwem transportu drogowego, z wykorzystaniem własnej, nowoczesnej floty. Przy przeprowadzkach zamorskich wykorzystujemy do tego celu kontenery. Dzięki temu transport aut przebiega sprawnie, jest bezpieczny i najbardziej korzystny dla Klienta pod względem finansowym.

 

 

Transport aut – kompleksowa usługa dla klienta indywidualnego i biznesowego

 

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie transportu samochodów osobowych. Transportujemy pojazdy klientów prywatnych oraz samochody flotowe. W razie potrzeby możemy sprowadzić do kraju samochód służbowy uszkodzony poza jego granicami. W ramach transportu poza terytorium Unii Europejskiej zapewniamy pełną obsługę celną. Równocześnie oferujemy fachową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z transportem pojazdu do wybranej destynacji.

 

Usługa transportu samochodów obejmuje:

 

  • Konsultację z przedstawicielem firmy EuroMove
  • Odbiór samochodu od właściciela
  • Sporządzenie raportu odbioru (tzw. Car check)
  • Załadunek i zablokowanie samochodu w ciężarówce / kontenerze
  • Transport drogowy / morski do miejsca przeznaczenia
  • Rozładunek pojazdu

 

Klientów zainteresowanych zleceniem transportu samochodu zachęcamy do kontaktu. Nasz Przedstawiciel odpowie na wszystkie pytania i wyjaśni krok po kroku zawiłości usługi w zależności od wybranej destynacji.

 

Uwaga! Ważna informacja.

 

Ze względów bezpieczeństwa transportowany samochód powinien być zatankowany minimalną ilością paliwa. W razie potrzeby możemy zorganizować dotankowanie pojazdu po rozładunku.