Przeprowadzka do Szwajcarii

Home Usługi Przeprowadzka do Szwajcarii

Przeprowadzka do Szwajcarii

Przeprowadzka prawie zawsze jest stresująca, zwłaszcza kiedy w grę wchodzi nie tylko zmiana miejsca zamieszkania, ale również kraju. Z myślą o osobach, które planują przeprowadzkę zagraniczną Euromove oferuje szereg profesjonalnych usług, które zwykliśmy określać usługami relokacji. Usługi te kierujemy do osób prywatnych i przedsiębiorców, w szczególności firm delegujących pracowników od pracy poza granicami kraju zamieszkania.

 

Przeprowadzka do Szwajcarii: Jak przygotować się do mieszkania poza UE?

 

Przeprowadzka do Szwajcarii nastręcza dodatkowych wyzwań, z którymi osoby przeprowadzające się do innych krajów UE nie mają styczności. Dlatego jej przygotowanie warto rozpocząć od solidnego odrobienia pracy domowej. Bardzo istotne jest dopełnienie wszelkich formalności związanych tak ze zmianą miejsca zamieszkania, jak i legalnym transportem poszczególnych komponentów dobytku.

 

Jako doświadczona firma oferujemy znacznie więcej niż usługi transportowe i pomoc w załadunku czy rozładunku mebli. Klienci mogą liczyć na fachowe wsparcie na każdym etapie procesu relokacji - od pomocy przy kwestiach formalnych, aż po opiekę Doradcy, którego zadaniem jest pomoc w zadomowieniu się w nowym miejscu.

 

 

Szwajcaria: Przeprowadzka krok po kroku

 

Organizację przeprowadzki rozpoczynamy od konsultacji. To dobry moment na określenie wszystkich szczegółów i rozpoznanie potrzeb oraz oczekiwań Klienta co do zakresu naszego udziału w całym procesie. Standardowo podczas spotkania:

  • - definiujemy zakres kwestii formalnych wymagających uwagi,
  • - określamy zakres i rodzaj mienia wymagającego transportu,
  • - określamy potrzeby Klienta w zakresie opakowań i środków pakowych,
  • - wybieramy najbardziej optymalną formę transportu,
  • - ustalamy zakresu usług świadczonych w nowym miejscu zamieszkania (rozładunek, montaż mebli, opieka lokalnego Doradcy),
  • - ustalamy terminarz realizacji poszczególnych etapów przeprowadzki.

 

W zdecydowanej większości przeprowadzki do Szwajcarii realizujemy w wariancie „door to door”, co jest równoznaczne z kompleksową obsługą całego procesu na każdym etapie jego realizacji. W ramach usługi obok standardowego transportu mienia zapewniamy:

 

 

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług relokacji zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Profesjonalnie przygotowana i zaplanowana przeprowadzka do Szwajcarii to wspaniały początek nowego rozdziału w Państwa życiu.