Przeprowadzka do Włoch

Home Usługi Przeprowadzka do Włoch

Przeprowadzka do Włoch

Przeprowadzka za granicę wiąże się z wieloma wyzwaniami – formalnymi, logistycznymi, kulturowymi. Aby jak najbardziej ułatwić Państwu rozpoczęcie życia w nowym kraju oferujemy usługi relokacji. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych planujących zamieszkanie za granicą oraz firm. Pomagam przedsiębiorstwom delegującym pracowników do pracy stałej i tymczasowej, każdorazowo zapewniając pomoc przy przeprowadzce i „zadomowieniu się” pracownika w nowym miejscu.

 

Przeprowadzka do Włoch: Od czego zacząć?

 

Dobra praktyka nakazuje, aby organizację przeprowadzki – niezależnie od tego, czy jest to przeprowadzka zagraniczna czy krajowa – rozpocząć od dopełnienia wszelkich formalności, które można załatwić jeszcze przed zmianą miejsca zamieszkania. Dotyczy to także szczepień zwierząt domowych i formalności związanych z legalnym transportem dzieł sztuki. Następnie warto określić zakres mienia, które zamierzamy zabrać z sobą do nowego miejsca zamieszkania. Od jego ilości i gabarytu będzie zależał m.in. koszt usługi transportowej. Warto również pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu dobytku na czas transportu.

 

Jako doświadczona firma zapewniamy pełen zakres materiałów niezbędnych do pakowania i zabezpieczania wraz z usługą profesjonalnego pakowania mienia. Dbamy o każdy drobiazg i dokładamy wszelkich starań, aby nic nie umknęło naszej uwadze podczas pakowania, załadunku i transportu. To daje Klientom pewność, że wszystkie ich rzeczy dotrą do nowego miejsca zamieszkania w całości :)

 

 

Przeprowadzka do Włoch: Wybieramy transport

 

Włochy to kierunek, który możemy obsłużyć za pośrednictwem transportu drogowego i taki właśnie rekomendujemy Klientom. Wynika to z faktu, iż transport drogowy jest jedną z najbezpieczniejszych form transportu – liczba zdarzeń załadunku i rozładunku jest w tym przypadku ograniczona do absolutnego minimum, co pozwala uniknąć wypadków i uszkodzeń podczas relokacji poszczególnych rzeczy. Dodatkowym atutem transportu drogowego jest korzystna cena.

 

Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów umożliwiających bezpieczny transport mienia – niewielkich przedmiotów, jak również mienia ponadgabarytowego i niestandardowego. Wnętrza naszych pojazdów zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby zapewnić optimum bezpieczeństwa podczas podróży. Nad prawidłowym przebiegiem załadunku, transportu i rozładunku czuwa Zespół wykwalifikowanych pracowników Euromove, któremu bez obaw powierzylibyśmy swoje najcenniejsze skarby.

 

 

Jeśli pragniesz, żeby Twoja przeprowadzka do Włoch odbyła się sprawnie i zgodnie z planem, zaufaj najlepszym. Od lat z powodzeniem obsługujemy Klientów osiedlających się w słonecznej Italii.