O nas
Euromove

Firma Euromove International Movers Sp. z o.o., należąca do grupy Hasenkamp, została stworzona na bazie wieloletnich doświadczeń, zdobytych w branży spedycji mienia przesiedlenia. Z powodzeniem świadczymy nasze usługi na terenie kraju i świata. Zlecenia związane z przeprowadzką realizujemy w systemie "od drzwi do drzwi".

Przeprowadzki na obszarze Europy wykonywane są w pełni przez naszą firmę. Mamy wielu zaufanych partnerów krajowych i zagranicznych. Dysponując własnymi środkami transportu oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą jesteśmy w stanie zapewnić pełną kontrolę na każdym etapie świadczonej usługi.

Nasi pracownicy

Najcenniejszym kapitałem firmy Euromove są pracownicy.To oni decydują o znaczeniu firmy, która dzięki nim osiąga sukcesy i podejmuje coraz śmielsze wyzwania, które wyznaczają nam nasi Klienci. 

Nasze usługi

Naszą misją jest zapewnianie usług spedycyjnych na najwyższym poziomie z uwzględnieniem indywidualnego podejścia do każdego Klienta, co jest naszym wspólnym sukcesem. 

"Door to door"
Przeprowadzki

Firma Euromove posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze przeprowadzek, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Wiemy, jak trudne, stresujące, czasochłonne i kosztowne bywają takie przedsięwzięcia, dlatego wspieramy Klientów, oferując profesjonalizm, zaangażowanie, terminowość i gwarancję jakości. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy, cechujący się wysoką kulturą osobistą, wiedzą i zapałem. Staramy się realizować usługi na najwyższym poziomie, terminowo, solidnie i bezpiecznie.


Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, wsłuchując się w potrzeby oraz uwzględniając wymagania Klienta. Realizujemy zlecenia związane z poszczególnymi etapami procesu przeprowadzki, wspomagając Państwa w podjętych już działaniach.


Pomoc w przeprowadzce - fachowo i kompleksowo

W naszej ofercie znajduje się także kompleksowa obsługa całości przedsięwzięcia w systemie „door to door”, którą świadczymy na życzenie Zleceniodawcy. Polega to na przygotowaniu przeprowadzki na każdym jej etapie, od zebrania dokumentacji, demontażu, pakowania mienia, załadunku, poprzez transport, rozpakowanie i montaż, aż po wywóz zbędnych opakowań. Dopełniamy wszelkich formalności związanych z pozwoleniami i ubezpieczeniami. Organizujemy przeprowadzki klientów biznesowych niezależnie od reprezentowanej branży. Usługi przeprowadzkowe świadczymy na potrzeby biur, lokali usługowych i usługowo-handlowych, lokali z branży HoReCa i innych. Jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku świadczymy profesjonalną pomoc na potrzeby obiektów przemysłowych i magazynowych. Posiadamy doświadczenie w relokacji maszyn, linii technologicznych oraz całych zakładów produkcyjnych.


Oferujemy również usługi przeprowadzkowe na potrzeby osób fizycznych. Korzystając z nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń i transportu działamy szybko i sprawnie, a zarazem bez szkód w przesiedlanym mieniu.


Przeprowadzka - transport mienia

Tam, gdzie planowana jest przeprowadzka transport mienia staje się kwestią kluczową. W szczególności w przypadku przewozu przedmiotów nietypowych. Dysponując wysokiej jakości zapleczem technicznym oraz nowoczesną, dostosowaną flotą, jesteśmy w stanie przetransportować praktycznie wszystko, m. in: przedmioty wielkogabarytowe, przedmioty delikatne, środki transportu (samochody, skutery, motocykle, rowery), zwierzęta i wiele innych. Zakresem zlecenia może być objęty jeden przedmiot lub całe mienie przesiedlenia.


Zapraszamy do współpracy, opartej na profesjonalizmie i doświadczeniu. Zapewniamy pomoc konsultanta. Obsługujemy przeprowadzki na terenie kraju oraz całej Europy.

Oferujemy transport mienia przesiedlenia na każdą odległość w kraju i na świecie, w oparciu o najwyższe standardy i z wykorzystaniem nowoczesnej floty, dostosowanej po przewozu rzeczy o różnych gabarytach. Gwarantujemy najwyższą dbałość o Państwa dobytek.

Oferujemy Państwu profesjonalną usługę, którą świadczymy na najwyższym poziomie na terenie całego świata. Starannie dobieramy linie morskie oraz międzynarodowych partnerów z branży spedycyjnej, którzy współpracują z nami od lat. Zlecenie realizujemy z uwzględnieniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa.

Organizujemy fachowo zorganizowane przewozy mienia do każdego miejsca na świecie. Posiadamy dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie, współpracujemy również z wiarygodnymi partnerami. Zapewniamy pełną kontrolę i bezpieczeństwo podczas realizowania usługi.

Od wielu lat zajmujemy się przewozem i dystrybucją mebli.

Gwarantujemy maksymalne zabezpieczenia, zapewniające pełną ochronę towaru w czasie transportu. Dysponujemy nowoczesnymi, specjalnie do tego celu wyposażonymi samochodami oraz wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą.

Oferujemy stosowne ubezpieczenia.

Mamy wieloletnie doświadczenie i starannie przygotowaną usługę transportu zwierząt na terenie całego świata, wykonywaną w oparciu o wytyczne Inspektoratu Weterynarii. Zapewniamy Państwa pupilom możliwie najbezpieczniejsze i najbardziej komfortowe warunki podróży. Oferujemy ubezpieczenie.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie przewozu samochodów osobowych. Zlecenia realizujemy na terenie całego świata za pośrednictwem transportu drogowego lub morskiego. W ramach transportu poza terytorium Unii Europejskiej zapewniamy pełną obsługę celną i wszystkie ubezpieczenia.

Euromove zapewnia kompleksową obsługę swoich Klientów. Oznacza to, że na Państwa prośbę służymy pomocą podczas każdego etapu przeprowadzki, również gdy potrzebne jest zorganizowanie drobnych usług, takich, jak np. wykonanie prac stolarskich, hydraulicznych, elektrycznych i innych.

Usługa
Magazynowania

 

Firma Euromove posiada w swojej ofercie usługę magazynowania. Zapraszamy do nas wszystkich, którzy potrzebują miejsca do przechowania rzeczy na czas trwania remontu, przeprowadzki, bądź chcieliby wygospodarować w domu więcej przestrzeni.

 

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowoczesny, profesjonalnie wyposażony magazyn, w którym rzeczy przechowywane są w warunkach gwarantujących bezpieczeństwo i najwyższe standardy. Dysponujemy drewnianymi kontenerami, zbudowanymi specjalnie do celu magazynowania Państwa mienia, które dla dodatkowej ochrony jest zabezpieczane materiałami opakowaniowymi. Dzięki temu właściciele mogą być pewni, że zastaną swój dobytek w niezmienionym stanie.

 

Usługa magazynowania Euromove zawiera m. in.:

► Załadunek zapakowanych rzeczy do kontenerów

► Sporządzenie listy inwentaryzacyjnej (w trzech egzemplarzach) rzeczy przeznaczonych do składowania

► Magazynowanie w bezpiecznych i monitorowanych pomieszczeniach

► Możliwość krótko- i długoterminowego składowania


WIĘCEJ INFORMACJI

Skontaktuj się z nami

(+48) 22 726 34 70

moving@euromove.pl

FAQ

Porady które Wam przekazujemy w tej części strony dotyczą głównie kwestii pakowania rzeczy, zabezpieczenia sprzętu RTV, itp. Dodatkowo wskazujemy, na co zwrócić uwagę przy montażu i demontażu mebli. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wskazówkami.

Nasi Partnerzy

 

Nasi klienci