Przechowalnia rzeczy

Home Usługi Przechowalnia rzeczy

Przechowalnia rzeczy – magazynowanie mebli i mienia ruchomego

Remont, przeprowadzka, okresowy wyjazd za granicę, konieczność wygospodarowania dodatkowej przestrzeni w domu czy mieszkaniu – w takiej lub podobnej sytuacji może się znaleźć każdy. Jak wówczas zadbać o magazynowanie mebli oraz innego mienia ruchomego? Odpowiedzią jest profesjonalna przechowania rzeczy, w której możemy przechować mienie na czas remontu czy pobytu za granicą.

 

Firma Euromove posiada w swojej ofercie usługę magazynowania. Naszą usługę kierujemy do osób, które poszukują miejsca do przechowywania rzeczy na czas trwania remontu, przeprowadzki czy pod swoją nieobecność w kraju. Przechowalnia rzeczy Euromove oferuje przechowywanie mebli, elementów wyposażenia domu lub firmy, zabawek, odzieży i wiele innych.

 

Przechowywanie mebli i mienia ruchomego

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowoczesny, profesjonalnie wyposażony magazyn, w którym rzeczy przechowywane są w warunkach gwarantujących bezpieczeństwo i najwyższe standardy. Dysponujemy specjalnymi kontenerami dedykowanymi do składowania i przechowywania mienia Klientów, które dodatkowo zabezpieczamy materiałami opakowaniowymi.

To daje nam pewność, ze nawet w przypadku zdarzeń losowych niezależnych od nas, przechowywane mienie jest zabezpieczone w najlepszy możliwy sposób. W magazynie utrzymujemy stałą temperaturę i wilgotność powietrza. Dzięki temu właściciele mogą być pewni, że zastaną swój dobytek w niezmienionym stanie.

 

Co oferuje Przechowalnia Rzeczy Euromove?

Jedną z naszych specjalności jest przechowywanie mebli, co nie wyklucza możliwości przechowywania w magazynie Euromove także mienia drobnego. Usługa magazynowania zawiera m.in.:

  • - załadunek zapakowanych rzeczy do kontenerów (nie zajmujemy się indywidualnym pakowaniem i zabezpieczaniem magazynowanego mienia, ale z przyjemnością służymy radą i pomocą w zakresie jak najbardziej ergonomicznego wykorzystania przestrzeni kontenera oraz jak najskuteczniejszego zabezpieczenia delikatnych przedmiotów na czas przechowywania),
  • - sporządzenie listy inwentaryzacyjnej (listę sporządzamy w trzech egzemplarzach, na liście odnotowujemy każdy przedmiot przeznaczony do składowania),
  • - magazynowanie w bezpiecznych i monitorowanych przestrzeniach (oferowane warunki przechowywania mebli i przedmiotów ograniczają do minimum szkody spowodowane czynnikami zewnętrznymi, jak również możliwość omyłkowego wydania mienia innej osobie czy kradzieży).

 

Niezależnie od tego czy zdecydujecie się Państwo na magazynowanie mebli czy innych przedmiotów możecie skorzystać z usługi realizowanej w wariancie krótko- i długoterminowym. Do dyspozycji Klientów oddajemy:

  • - miejsca paletowe,
  • - małe skrzynie o objętości 3m3,
  • - duże skrzynie o objętości 7m2 (w skrzyni o takiej pojemności jesteśmy w stanie przechować wyposażenie około 40 metrowego mieszkania).

 

Jednocześnie w ramach oferty dla firm zapewniamy możliwość magazynowania towarów na regałach wysokiego składowania wraz z obsługą magazynową i dystrybucją.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług Przechowalni Rzeczy Euromove zapraszamy do kontaktu. Nasz Zespół odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości i pomoże w wyborze najbardziej optymalnego wariantu przechowywania Państwa mienia.