Przeprowadzki do Anglii

Home Usługi Przeprowadzki do Anglii

Przeprowadzki do Anglii

Zmiana miejsca zamieszkania nigdy nie jest łatwa. Przeprowadzka zagraniczna niesie za sobą dodatkowe wyzwania w postaci szeregu formalności, których trzeba dopełnić przed lub bezpośrednio po zamieszkaniu w nowym kraju. Z myślą o osobach planujących przeprowadzki do Anglii oferujemy kompleksowe usługi relokacji. Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych i przedsiębiorców. Wspieramy firmy, które delegują pracowników do pracy na terytorium UK, zapewniając wsparcie w kwestiach formalnych, logistycznych i organizacyjnych.

 

Przygotujemy Cię do przeprowadzki do Anglii

 

Na tle innych firm przeprowadzkowych wyróżnia nas przede wszystkim kompleksowość obsługi i indywidualne podejście do Klienta, zrozumienie jego potrzeb, obaw oraz umiejętność identyfikacji obszarów stresowych, które wymagają szczególnej uwagi. Przeprowadzki do Anglii najczęściej realizujemy w trybie „door to door”, co zapewnia profesjonalną obsługę na każdym etapie relokacji.

 

Współpracę z Klientem rozpoczynamy od konsultacji. Podczas spotkania określamy zakres:

 

  • - kwestii formalnych wymagających uwagi,
  • - usługi w dotychczasowym miejscu zamieszkania (dostarczenie opakowań i materiałów pakowych, pakowanie i zabezpieczanie mienia, załadunek mienia, wsparcie w utylizacji niechcianego mienia),
  • - mienia wymagającego transportu (w tym mienia wymagającego szczególnych usług transportowych: zwierząt domowych, dzieł sztuki, pojazdów mechanicznych),
  • - potrzeb Klienta w kwestii opakowań i środków pakowych,
  • - usług transportowych (transport drogowy, morski, lotniczy)
  • - usługi świadczonej w nowym miejscu zamieszkania (rozładunek, montaż mebli, opieka lokalnego Doradcy).

 

Nie zapominamy również o najważniejszej kwestii – dacie przeprowadzki. Wszystkie działania realizujemy zgodnie z precyzyjnie określonym harmonogramem. To powala zapewnić terminową dostawę mienia do nowego miejsca zamieszkania, jednocześnie niwelując dyskomfort towarzyszący przeprowadzce.

 

 

Przeprowadzka do Anglii samochodem: Czy to ma sens?

 

Wydawać by się mogło, że przeprowadzka do Anglii z wykorzystaniem transportu drogowego nie jest najlepszym pomysłem – przecież o wiele szybciej i wygodnie podróżuje się samolotem. I takie rozwiązanie w miarę możliwości polecamy naszym Klientom, jednocześnie rekomendując transport drogowy ich mienia. Rekomendacja transportu drogowego wynika z jego nadrzędnej przewagi – przewożone przedmioty są ładowane w dotychczasowym miejscu zamieszania i rozładowywane w nowym miejscu zamieszkania. To znacząco ogranicza ryzyko uszkodzenia mebli oraz innych przedmiotów.

 

Klientów zainteresowanych możliwością skorzystania z usługi relokacji zapraszamy do kontaktu.