Przeprowadzka do Irlandii

Home Usługi Przeprowadzka do Irlandii

Przeprowadzka do Irlandii

Zmiana miejsca zamieszkania może być stresująca, zwłaszcza jeśli przeprowadzamy się za granicę. Dlatego z myślą o osobach planujących przeprowadzkę o charakterze międzynarodowym oferujemy kompleksowe usługi relokacji, w ramach których zapewniamy fachową pomoc na każdym etapie przeprowadzki oraz bezpośrednio po jej zakończeniu. Usługi kierujemy do osób prywatnych oraz klientów biznesowych delegujących pracowników do pracy za granicę.

 

Bezstresowa przeprowadzka do Irlandii – krok po kroku

 

Współpracę z Klientem rozpoczynamy od konsultacji. Ich celem jest określenie specyfiki przeprowadzki:

  • - zakresu i rodzaju mienia do przetransportowania,
  • - zakresu i rodzaju formalności niezbędnych w związku z transportem mienia (przewozem zwierząt, dzieł sztuki, samochodów osobowych czy motocykli),
  • - zapotrzebowania Klienta na materiały opakowaniowe,
  • - zakresu ewentualnej opieki Doradcy w nowym miejscu zamieszkania

 

Jako doświadczona firma realizujące relokacje na terenie całej Europy posiadamy wiedzę niezbędną do skrupulatnego i rzeczowego planowania przeprowadzek międzynarodowych. Jednocześnie na potrzeby Klientów zmieniających kraj zamieszkania oferujemy możliwość skorzystania z usług doradczych, dzięki którym zorganizowanie się i zadomowienie w nowym miejscu jest o wiele łatwiejsze.

 

 

W zależności od oczekiwań Klienta możemy zaproponować trzy sposoby transportu mienia: drogowy, morski i lotniczy. Tam, gdzie to możliwe rekomendujemy transport drogowy. Posiadamy nowoczesną flotę samochodów dostawczych, dzięki którym możemy zagwarantować bezpieczeństwo transportowanego mienia na każdym etapie transportu. Dodatkową zaletą transportu drogowego jest ograniczenie ruchu załadowczego i rozładowczego do absolutnego minimum, co znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia szkód w transporcie.

 

 

Przeprowadzka do Irlandii „door to door”

 

Usługę „door to door” kierujemy do najbardziej wymagających klientów. To kompleksowa obsługa przeprowadzki, w ramach której zajmujemy się całym procesem – od pomocy w organizacji niezbędnych formalności, przez pakowanie i zabezpieczanie mienia na czas transportu, aż po montaż mebli w miejscu docelowym.

 

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług relokacji zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Ufamy, że dzięki fachowemu przygotowaniu Państwa przeprowadzka do Irlandii przebiegnie sprawnie i bez nieprzyjemnych niespodzianek.