Przewóz mebli - Montaż mebli

Home Usługi Przewóz mebli - Montaż mebli

Przewóz mebli na terenie Polski i Europy

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się przewozem i dystrybucją nowych mebli. Z powodzeniem współpracujemy z wiodącymi producentami mebli kuchennych w Niemczech ((Nolte Küchen, Alno) oraz markami krajowymi, na potrzeby których świadczymy przewóz mebli na terenie Polski oraz całej Europy. Długoletnia kooperacja i jej satysfakcjonujące wyniki potwierdzają wysoką jakość świadczonych przez nas usług, którą staramy się nie tylko utrzymywać na niezmiennie wysokim poziomie, ale stale podnosić odpowiadając tym samym na rosnące potrzeby i oczekiwania rynku usług transportowych.

 

Gwarantujemy maksymalne zabezpieczenia, zapewniające pełną ochronę towaru w czasie transportu. Dysponujemy nowoczesnymi, specjalnie do tego celu wyposażonymi samochodami oraz wysoko wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą. W praktyce tak realizowany przewóz mebli pozwala ograniczyć reklamacje od Klientów, którym został dostarczony produkt uszkodzony w transporcie.

 

Przewóz mebli na dużą skalę

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz rozbudowaną flotą pojazdów dedykowanych do przewozu mebli. To umożliwia nam realizację usług na dużą skalę. Oferujemy przewóz mebli z fabryk do magazynów centralnych i regionalnych oraz bezpośrednio do dystrybutorów i punktów sprzedaży.

Mamy możliwość przewozu mebli niezależnie od ich gabarytu i przeznaczenia. Zajmujemy się przewozem mebli nisko- i wielkogabarytowych. Każdorazowo zapewniamy kompleksowe zabezpieczenie ładunku na czas transportu, co pozwala nam na bezpieczny transport także bardzo delikatnych systemów i mebli z elementami szklanymi.

Transport i montaż mebli – Warszawa

Na terenie miasta Warszawa oraz okolicy oferujemy transport i montaż mebli. Usługę kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych zainteresowanych montażem mebli w nowej siedzibie firmy lub lokalu usługowym. Posiadamy doświadczenie w montażu mebli biurowych oraz rozwiązań niestandardowych.

Przewóz i montaż mebli świadczymy również na potrzeby osób prywatnych. Usługę standardowo oferujemy w ramach usług przeprowadzkowych realizowanych w trybie „door to door”.

Zapraszamy do EuroMove wszystkich, którym zależy na profesjonalnym, terminowym i rzetelnym wykonaniu usługi transportowej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.