Przeprowadzka do Norwegii

Home Usługi Przeprowadzka do Norwegii

Przeprowadzka do Norwegii

Przeprowadzka za granicę jest nieporównywalnie bardziej stresująca niż i tak już bardzo stresująca relokacja w obrębie rodzimego kraju. Dlatego z myślą o osobach, które planują zamieszkanie w obcym kraju oferujemy profesjonalne usługi przeprowadzki i relokacji. Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych oraz firm delegujących pracowników do świadczenia pracy poza granicami RP.

 

Przeprowadzka do Norwegii: O czym należy pamiętać?

 

Podstawową kwestią są formalności. Planując wyjazd do Norwegii należy pamiętać o ich dopełnieniu, zwłaszcza jeśli planujemy wwieźć na teren kraju czworonożnego pupila, dzieło sztuki lub swój dotychczasowy samochód.

 

Radzenie sobie z formalnościami towarzyszącymi organizacji przeprowadzki to zaledwie czubek góry lodowej, po której wspina się każda osoba planująca samodzielną relokację poza granice dotychczasowego kraju zamieszkania. Marka Euromove od lat z sukcesami wspiera takie osoby oferując kompleksową obsługę przeprowadzek międzynarodowych w wariancie „door to door”.

 

 

Norwegia „door to door”: Co możemy zaoferować?

 

Przeprowadzka do Norwegii w wariancie „door to door” obejmuje kompleksowe wsparcie Klienta na każdym etapie procesu zmiany miejsca zamieszkania. Wszystko rozpoczyna się do spotkania z Konsultantem Eouromove. Podczas konsultacji określamy m.in.:

  • - zakres i rodzaj mienia do przetransportowania,
  • - zakres i rodzaj formalności niezbędnych do dopełnienia w związku z transportem mienia (przewozem zwierząt, dzieł sztuki, samochodów osobowych czy motocykli),
  • - zakres formalności niezbędnych do dopełnienia w związku z pobytem na terenie Norwegii, w dopełnieniu których Klient potrzebuje pomocy,
  • - zapotrzebowanie Klienta na materiały opakowaniowe oraz usługi pakowania i zabezpieczania mienia na czas transportu,
  • - preferowany rodzaj trasportu,
  • - zakres ewentualnej opieki Doradcy w nowym miejscu zamieszkania.

 

Tam, gdzie jest to możliwe rekomendujemy transport drogowy, ponieważ wiąże się on z mniejszą liczbą zdarzeń ładowania i rozładowywania transportowanego mienia – w praktyce załadunek odbywa się w dotychczasowym miejscu zamieszkania, a rozładunek w nowym miejscu. To znacząco obniża ryzyko ewentualnych strat powstałych podczas transportu.

 

 

Przeprowadzka do Norwegii: Kompleksowo, sprawnie i bez przykrych niespodzianek

 

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług relokacji zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Jesteśmy przekonani, że dzięki profesjonalnemu przygotowaniu Państwa przeprowadzka do Norwegii przebiegnie zgodnie z planem.