Przeprowadzki z Anglii do Polski

Home Usługi Przeprowadzki z Anglii do Polski

Przeprowadzka Anglia – Polska

W obecnych czasach relokacja i budowanie życia w innym kraju nie jest niczym nadzwyczajnym. Dość popularnym kierunkiem dla wielu Polaków wciąż pozostaje Anglia. Co jednak, gdy chcemy wrócić z powrotem do Polski? Jak zabrać ze sobą cały dorobek? Najprostszym rozwiązaniem jest pełna usługa relokalizacji „Door to Door”, czyli kompleksowa usługa przeprowadzki z Anglii do Polski.

To, co wyróżnia naszą firmę, to kompleksowość usługi – przeprowadzki z Anglii do Polski realizujemy w trybie od drzwi do drzwi, czyli zapewniamy pełen załadunek mienia oraz wsparcie w utylizacji przedmiotów, których klienci nie chcą ze sobą zabierać, a następnie już w Polsce zapewniamy rozładunek, a także montaż mebli i opiekę lokalnego doradcy.

 

Przeprowadzka z Londynu do Polski – wystarczy jedno kliknięcie!

 

Jedną z najpopularniejszych destynacji na Wyspach Brytyjskich jest Londyn. To właśnie tu mieszka bardzo wielu Polaków, którzy przyjechali do wyspiarskiej stolicy zarówno w poszukiwaniu pracy, jak i w celu ukończenia prestiżowej uczelni. Po kilku latach spędzonych poza granicami kraju, wiele osób posiada nie tylko pamiątki, ale także meble czy bagaże, które trudno będzie zabrać ze sobą na pokład samolotu.

Oferując usługę przeprowadzki z Anglii do Polski, dostarczamy klientom wszystkie opakowania i materiały pakowe, pomagamy w zapakowaniu i zabezpieczeniu mienia, tak aby po przyjeździe do Polski ładunek był w nienaruszonym stanie. Kompleksowa usługa zapewnia także rozładunek oraz montaż mebli, które musiały zostać złożone do dalekiego transportu. Przeprowadzkę z Anglii do Polski zamówisz jednym kliknięciem – kontaktując się z nami mailowo lub poprzez formularz dostępny na stronie.

 

Przeprowadzki z Anglii do Polski po Brexicie

 

Wielu klientów martwi się formalnościami, jakich wymaga przewóz rzeczy poza granicami Unii Europejskiej – EUROMOVE tworzą specjaliści, którzy doskonale wiedzą jakie pozwolenia są konieczne, dlatego też kompleksowość naszych usług obejmuje także zebranie dokumentacji, a także uzyskanie niezbędnych zezwoleń, które są potrzebne do przewozu mienia pomiędzy krajami zrzeszonymi w ramach Unii, a także tymi, które wyszły ze wspólnoty.

Z EUROMOVE przeprowadza z Anglii do Polski jest niezwykle prosta, ale co najważniejsze – bezpieczna. Nasza kompleksowa usługa „Door to Door” sprawi, że cała relokacja będzie znacznie przyjemniejsza i przede wszystkim – bezobsługowa.

Jesteśmy tu dla ciebie począwszy od pakowania twojego dobytku, kończąc na pełnej opiece już w Polsce.