Przeprowadzka do Czech

Home Usługi Przeprowadzka do Czech

Przeprowadzka do Czech

Przeprowadzka za granicę z natury rzeczy jest bardziej stresująca niż zmiana miejsca zamieszkania w obrębie rodzimego kraju. Dlatego z myślą o osobach planujących przeprowadzkę międzynarodową zapewniamy kompleksową ofertę usług relokacji. Usługi relokacji kierujemy do osób prywatnych oraz klientów biznesowych delegujących pracowników do pracy za granicą.

 

Przeprowadzka do Czech: Jak się do niej przygotować?

 

Obok standardowych wyzwań, z jakimi wiąże się każda przeprowadzka, przeprowadzki międzynarodowe wymagają dopełnienia różnych formalności. Formalności różnią się w zależności od kraju docelowego, dlatego relokację warto rozpocząć od zapoznania się z wymogami formalnymi, także pod względem ewentualnych pozwoleń na wwiezienie do kraju zwierząt domowych, pojazdów mechanicznych oraz dzieł sztuki.

 

Euromove to doświadczona firma oferująca kompleksową obsługę przeprowadzek międzynarodowych. Klientom zapewniamy fachową pomoc na każdym etapie procesu zmiany miejsca zamieszkania – od pomocy w kwestiach formalnych, przez pakowanie i zabezpieczenie mienia na czas transportu, aż po realizację usługi transportowej w najbardziej korzystnym wariancie.

 

 

W przypadku przeprowadzek do Czech usługi transportowe świadczymy z wykorzystaniem transportu drogowego. Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów, które gwarantują bezpieczny przewóz nawet najdelikatniejszych przedmiotów. Transportujemy mienie nisko- i wielkogabarytowe, jednocześnie oferując transport zwierząt domowych, dzieł sztuki i samochodów osobowych. To przekłada się na naprawdę kompleksową ofertę, którą możemy dostosować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta.

 

 

Przeprowadzka do Czech w wariancie „door to door”

 

Jako marka specjalizująca się w obsłudze relokacji oferujemy przeprowadzki w wariancie „door to door”. Wariant „door to door” to usługa wybierana przez Klientów poszukujących rozwiązań kompleksowych i usług najwyższej jakości. W ramach usługi zapewniamy:

  • - Konsultację z przedstawicielem firmy Euromove,
  • - Pomoc w dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności,
  • - Pakowanie i zabezpieczenie mienia na czas transportu,
  • - Usługi transportowe w ramach wybranego wariantu,
  • - Rozładunek w miejscu docelowym,
  • - Montaż mebli,
  • - Utylizację zbędnych opakowań.