O nas

Home O nas

O Nas
Euromove

Euromove to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży logistycznej, zdobytym na rynku krajowej i międzynarodowej spedycji. Jesteśmy częścią niemieckiej grupy Hasenkamp, która istnieje i rozwija się już od ponad 100 lat. Zapewniamy Państwu wyłącznie certyfikowaną jakość zgodnie z normami DIN EN ISO 9001:2008.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy poziom usług, który w pełni usatysfakcjonuje naszych Klientów. Do obsługi Państwa zleceń zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, współpracujemy również ze sprawdzonymi zagranicznymi partnerami, którzy od wielu lat wspomagają nasze działania na rynkach międzynarodowych. Transport w obrębie Europy w pełni realizowany jest przez naszą firmę.


Realizując zlecenia, przejmujemy odpowiedzialność za rzeczy dla Państwa wartościowe, staramy się więc opracowywać nowe, coraz lepsze rozwiązania logistyczne. Działamy zgodnie z tą zasadą od zawsze i chcemy to robić również w przyszłości, by osiągać jak najwyższy poziom satysfakcji naszych Klientów.


Dzięki doświadczeniu i dużemu zaangażowaniu stawiamy czoła nowym wyzwaniom, gwarantując wysoką jakość, bezpieczeństwo i nie zapominając o ochronie środowiska. Jesteśmy dumni, iż udało nam się pozostać rodzinną, niezależną firmą, cieszącą się dużym zaufaniem wśród klientów krajowych i zagranicznych.

Dysponujemy własną nowoczesną flotą, z pojazdami dostosowanymi do przewozu różnego rodzaju mienia i wyposażonymi w wymagane zabezpieczenia. Na życzenie Klienta kompleksowo przygotowujemy i przeprowadzamy usługę transportową, począwszy od zebrania dokumentacji, opakowania przesyłki, zorganizowania pozwoleń, poprzez transport, aż do rozładunku i rozpakowania mienia. Usługę transportu świadczymy w systemie door to door.

Doskonale rozumiemy, jak cenny dla naszych Klientów jest ich dobytek, dlatego przykładamy wielką wagę do wykorzystywania maksymalnych zabezpieczeń. Zawierana polisa ubezpieczeniowa zapewnia przewożonemu przez nas mieniu ochronę od wszelkiego ryzyka.

Oferujemy Państwu usługę transportu drogowego, lotniczego i morskiego, a także usługi magazynowania i relokacji. Służymy profesjonalną pomocą i naszym doświadczeniem na wszystkich etapach realizowanego zlecenia.

Zapraszamy do nas wszystkich, którzy oczekują przemyślanych rozwiązań i fachowego podejścia do tematu logistyki. Dzięki nam profesjonalnie i bezstresowo przemieścicie Państwo swoje mienie w dowolne miejsce na świecie. W całości :)

Nasze
Wartości

Przywiązujemy wielką wagę do kwestii odpowiedzialności za nasze działania i innowacje, a także do kwestii komunikacji oraz szkoleń. Wszystko po to, aby wypełnić nasze cele jakościowe. System zarządzania jakością w Hasenkamp podlega dobrowolnej corocznej kontroli audytowej w ramach DIN EN ISO 9001:2015 oraz certyfikacji przez akredytowane organizacje certyfikujące, takie jak: Dekra, Centrum Koordynacji FAIM, Capgemini czy Ernst & Young. Naszym celem jest świadczenie usług przyjaznych środowisku. Dokładamy wszelkich starań, aby mieć pewność, że wszelkie regulacje prawne, dotyczące ochrony środowiska są przez nas ściśle przestrzegane.


Ochrona środowiska to wyzwanie globalne. Zachowanie zasobów naturalnych przy ich jednoczesnym wykorzystywaniu powinno zostać uznane za długoterminowe podejście ekologiczne, które jest inwestycją również w przyszłość. Oszczędzamy zasoby poprzez efektywne wykorzystanie materiałów i energii oraz zrównoważone wykorzystanie wody. Stosujemy i promujemy istniejące możliwości oszczędzania, skupiamy się raczej na wdrażaniu skutecznych rozwiązań technicznych niż na wprowadzaniu nieuzasadnionych ograniczeń. Dzięki tej strategii nasza firma odnosi sukcesy.


Wszystkie procesy operacyjne i administracyjne są opracowywane i dokumentowane w celu spełnienia określonych wcześniej założeń jakościowych i środowiskowych. Działania te pozwalają nam zagwarantować ciągły proces optymalizacji.