Ubezpieczenie

Home Ubezpieczenie

kilka słów o ochronie, którą zapewniamy naszym klientom

W Euromove wiemy, jak ważne jest powierzone nam mienie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby w niezmienionym stanie dotarło do miejsca przeznaczenia.

Na każdym etapie przeprowadzki, Państwa dobytek znajduje się w najlepszych rękach wykwalifikowanych pracowników, pracujących w firmach z dużym doświadczeniem oraz wyposażonych w niezbędne narzędzia, potrzebne do realizacji zlecenia na najwyższym poziomie. Mamy więc pewność, że Państwa mienie jest bezpieczne w naszych rękach.


Zdarzają się jednak sytuacje, na które wpływu nie mamy , dlatego oferujemy Klientom polisy ubezpieczeniowe, chroniące dobytek przed nieprzewidzianymi zdarzeniami, spowodowanymi siłą wyższą lub szkodami, będącymi wynikiem właściwości towaru. Ubezpieczenie obejmuje ochronę mienia od wszelkiego ryzyka, zarówno w transporcie drogowym, morskim, jak i powietrznym, od chwili przyjęcia przez nas przedmiotu zlecenia do chwili jego wydania w miejscu przeznaczenia. Ochroną ubezpieczeniową objęte są wszystkie szkody, zaistniałe w czasie przewozu i wykonywania niezbędnych czynności przeładunkowych, a także ewentualnego tymczasowego magazynowania, koniecznego podczas realizacji transportu.

Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w różnych zakresach. Koszt ubezpieczenia uzależniony jest od zadeklarowanej wartości przewożonego mienia oraz miejsca przeznaczenia.


Zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółowe informacje i zaproponuje najlepszy dla Państwa wariant polisy.

Na życzenie Klienta, Euromove dostarczy wszelkie niezbędne formularze i dokumenty, w celu ich wypełnienia.

 

Ubezpieczamy, ponieważ warto.