FAQ

Home FAQ

FAQ

Porady które Wam przekazujemy w tej części poradnika dotyczą głównie kwestii pakowania rzeczy, a także zabezpieczenia sprzętu RTV. Dodatkowo wskazujemy na co zwrócić uwagę przy montażu i demontażu mebli. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wskazówkami.

Materiały pakowe - o czym należy pamiętać

W czasie przeprowadzki może zaistnieć wiele nieprzewidzianych sytuacji, które przyczynią się do powstania strat w naszym dobytku. Warto więc poświęcić trochę czasu i przygotować zestaw materiałów pakowych, które zmniejszą ryzyko wystąpienia szkód do minimum.

Czytaj więcej

Transport mienia - zobacz jak to robimy.

Każda przeprowadzka to mniejsze lub większe wyzwanie. Po wyczerpujących przygotowaniach, pozwól sobie na odrobinę relaksu i luksusu - zleć nam transport swojego mienia. Postaw na pewne i wygodne rozwiązania ze wsparciem Euromove.

Czytaj więcej

Przeprowadzki międzynarodowe - co i jak?

Na dłużej opuszczasz państwo, a może zmieniasz kontynent? Przed Tobą wizja koszmarnej przeprowadzki, która potrwa zdecydowanie za długo? Z udziałem Euromove - nic bardziej mylnego. Pozwól nam pozytywnie Cię zaskoczyć.

Czytaj więcej

Przeprowadzki lokalne - wybierz wariant dla siebie.

Przeprowadzka. Nowe miejsce, ludzie, wyzwania... Entuzjastycznie odhaczamy kolejne pozycje na zwykle długiej liście... i nagle chęci znikają. To dobry moment, aby odezwać się do nas . W Euromove zapał nigdy się nie kończy.

Czytaj więcej

Przeprowadzka na terenie kraju - najważniejsze informacje.

Przeprowadzka to zazwyczaj duży stres i koszty. Jeśli szukasz oszczędności, dobrze, że jesteś z nami. Pomagamy naszym Klientom bezstresowo zmienić miejsce zamieszkania, szybko i sprawnie realizując zlecenie.

Czytaj więcej

PLANOWANIE PRZEPROWADZKI - O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ ?

Niby wszystko wiemy, a jednak coś niekiedy nam umknie. Euromove podpowiada, czego dopilnować i na co zwrócić uwagę, aby wszystkie zadania do wykonania znalazły się na liście. Z nami wszystko pójdzie bezstresowo.

Czytaj więcej